Dění v obci

Přidány nové alba fotografií


Projektová dokumentace pro vybudování veřejného vodovodu v obci

Jihomoravský kraj ze svého rozpočtu poskytnul obci Kuřimská Nová Ves účelovou investiční dotaci na realizaci projektu "Projektová dokumentace pro vybudování veřejného vodovodu v obci Kuřimská Nová Ves" v celkové výši 250 000,-Kč.


Rekonstrukce obecního úřadu - skladové prostory

Obec kuřimská Nová Ves zrekonstruovala skladové prostory obecního úřadu v celkové výši 302 992,-Kč.

Investiční finanční podpora z rozpočtu Jihomoravského kraje ve výši 148 000,-KčLogo JMK


Výběr poplatků za komunální odpad

Od 4.3.2021 každý ČTVRTEK od 18:00 do 20:00 hodin se bude vybírat na obecním úřadě poplatek za komunální odpad 500 Kč za osobu. A poplatek ze psů 100 Kč za psa. Za rekreační objekt bude vybírán poplatek 500 Kč.

K současné situaci prosíme ty občany co mohou zaplatit přes účet, tak ať učiní na číslo  17429751/0100 uvádějte do variabilního symbolu číslo domu, nebo evidenční č. chaty. Občané co zapaltí přes účet, tak jim budou doručeny známky do schránky do konce měsíce.

 


Obec Kuřimská Nová Ves přináší službu Mobilní rozhlas

Vážení spoluobčané i obec Kuřimská Nová Ves se přidává k modernizaci komunikace s občany a přinášíme pro vás oceňovanou komunikační platformu Mobilní rozhlas.

ZDARMA budete vždy informování o důležitých událostech přímo do vašeho telefonu (pomocí SMS zprávy, e-mailu, hlasových zpráv, anket nebo aplikace pro chytré telefony.

Registrační letáky budou rozdávány při placení poplatků za komunální odpad na OÚ, nebo v době úředních hodin.

Registrace může být provedena i na www.kurimskanovaves.mobilnirozhlas.cz

Těšíme se na spolupráci. 

Vedení obce.